1600-watowa polerka na mokro do kamienia z wtyczką dla transformatora separacyjnego, 130 mm LW 1202 N FLEX- opinie, recenzje

1600-watowa polerka na mokro do kamienia z wtyczką dla transformatora separacyjnego, 130 mm LW 1202 N Flex to narzędzie, które cieszy się dużą popularnością wśród profesjonalistów oraz amatorów, którzy zajmują się obróbką kamieni naturalnych. Wiele osób zastanawia się, czy warto zainwestować w ten sprzęt, dlatego w tym artykule postaramy się omówić jego najważniejsze cechy i funkcje, a także przedstawić opinie użytkowników, które można znaleźć na forach internetowych.

Zobacz: Bit Set DB 41 FLEX- rewolucyjny system wkrętarek, opinie na forum

Polerka LW 1202 N Flex to urządzenie, które umożliwia wykonanie bardzo precyzyjnej i dokładnej obróbki kamieni naturalnych, takich jak granit, marmur czy trawertyn. Dzięki zastosowaniu technologii mokrej polerki możliwe jest osiągnięcie bardzo gładkiej powierzchni bez uszkodzeń i rys. Polerka ta jest wyposażona w specjalny system chłodzenia, który umożliwia pracę na mokro, co pozwala na zmniejszenie temperatury w trakcie pracy oraz zminimalizowanie ryzyka uszkodzenia kamienia.

Warto zwrócić uwagę na moc tego narzędzia – 1600 watów gwarantuje dużą wydajność i szybkość obróbki, co jest bardzo ważne zwłaszcza w przypadku większych powierzchni. Polerka jest wyposażona w wtyczkę dla transformatora separacyjnego, co oznacza, że praca z tym narzędziem jest bezpieczna, a ryzyko porażenia prądem zostaje zminimalizowane.

lw 1202 n
Źródło: flex-tools.com

Wymiary tarczy polerskiej wynoszą 130 mm, co sprawia, że polerka jest odpowiednia zarówno do pracy na mniejszych, jak i większych powierzchniach. Tarcza wykonana jest z materiału o wysokiej jakości, co gwarantuje długotrwałą żywotność urządzenia oraz wysoką jakość wykończenia obrabianych powierzchni.

Zobacz: Wkrętarka udarowa 18,0 V IW 1/2″ 750 18.0-EC C FLEX- recenzje

Przy wyborze polerki na mokro do kamienia warto również zwrócić uwagę na prędkość obrotową. W przypadku modelu LW 1202 N Flex wynosi ona od 500 do 4000 obr./min, co pozwala na dostosowanie prędkości do rodzaju obrabianego materiału oraz stopnia jego twardości.

Opinie użytkowników na temat polerki 1600-watowej LW 1202 N Flex są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników chwali się wysoką jakością wykonania, dużą wydajnością oraz łatwością obsługi. Zwracają uwagę również na to, że polerka jest stosunkowo cicha w trakcie pracy oraz łatwa w utrzymaniu czystości. Wskazują na to liczne opinie na forach internetowych. 

Zobacz: Wiertarka udarowa FHE 2-22 SDS-plus FLEX- recenzja i opinie na forum

Więcej wpisów

Powiązane artykuły

Najnowsze wpisy

Kredyt hipoteczny krok po kroku: przewodnik dla początkujących i zaawansowanych

W dzisiejszym artykule omówimy temat kredytu hipotecznego krok po kroku. Kredyt hipoteczny to jedno z najważniejszych zobowiązań finansowych, jakie podejmujemy w życiu. Dlatego warto...

Zasady pięknie urządzonego mieszkania według gwiazd: inspiracje, trendy i praktyczne porady

Wiele osób marzy o pięknie urządzonym mieszkaniu, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe i przytulne. Gwiazdy często są inspiracją dla wielu osób,...

Jak zapewnić długowieczność maszyn przemysłowych? Sprawdź usługi Hydro-Dex

Dbanie o maszyny przemysłowe to klucz do ich długowieczności i wydajności. Odkryj, jak regeneracja maszyn przemysłowych w Hydro-Dex może zapewnić niezawodne działanie Twojego sprzętu! Znaczenie...

Chcesz być na bieżąco, śledzić nowości, dostawać info o najlepszych promocjach?

Zostaw swój adres e-mail i wybierz swojego ulubionego producenta narzędzi.
My zadbamy o to abyś był na bieżąco z nowościami, promocjami i ciekawymi tematami z branży.