Akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm 18V z regulacją obrotów DGA513RTJ Makita- opinie na forum, sprawdzamy narzędzie

Makita to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek na rynku narzędzi. Firma ta specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu dla profesjonalistów oraz amatorów majsterkowiczów. Jednym z produktów oferowanych przez Makitę jest akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm 18V z regulacją obrotów DGA513RTJ. To narzędzie, które cieszy się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników. W tym artykule postaramy się przybliżyć jego zalety oraz wady, na podstawie opinii użytkowników na forach internetowych.

Zobacz: Mieszarka elektryczna Ut1400 Makita- recenzje

DGA513RTJ – specyfikacja techniczna

Akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm 18V z regulacją obrotów DGA513RTJ to narzędzie zasilane akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 18V. Jest to bardzo ważne, ponieważ umożliwia to pracę bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej, co zwiększa mobilność i wygodę użytkowania. Akumulator jest w stanie zasilić szlifierkę przez około 30 minut ciągłej pracy.

Akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm 18V z regulacją obrotów DGA513RTJ Makita opinie na forum źródło: ceneo.pl

DGA513RTJ posiada regulację obrotów, co pozwala na dostosowanie prędkości do rodzaju obrabianego materiału co potwierdzają opinie na forach internetowych. Maksymalna prędkość obrotowa wynosi 8 500 obr./min, co jest bardzo dobrym wynikiem wśród akumulatorowych szlifierek kątowych.

Źródło: makita.sklep.pl

Szlifierka jest wyposażona w tarczę o średnicy 125 mm, co pozwala na precyzyjne i skuteczne szlifowanie, cięcie i szlifowanie kątowe różnych materiałów. DGA513RTJ jest również wyposażona w funkcję zabezpieczającą przed samoczynnym włączeniem narzędzia, co zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm 18V z regulacją obrotów DGA513RTJ Makita opinie na forum źródło: ceneo.pl

Zobacz: Młot udarowo-obrotowy Makita HR4511C- sprawdzamy narzędzie

Zalety akumulatorowej szlifierki kątowej DGA513RTJ

Opinie użytkowników na forach internetowych jednoznacznie wskazują na wiele zalet akumulatorowej szlifierki kątowej DGA513RTJ. Jedną z nich jest bardzo dobra jakość wykonania i solidność narzędzia. Makita to marka, która słynie z produkcji trwałego i niezawodnego sprzętu, a DGA513RTJ nie stanowi wyjątku. Użytkownicy chwalą także wygodę użytkowania, która wynika z braku konieczności podłączenia szlifierki do sieci elektrycznej.

Zobacz: Akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa 18 V DHS680Z Makita- recenzja i opinie na forum

Więcej wpisów

Powiązane artykuły

Najnowsze wpisy

Szelki do podkaszarek – jakie wybrać?

Szelki do kosy spalinowej to gadżet, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie codziennej pracy. Okazuje się, że ich obecność jest równie istotna, co...

Przydatne wskazówki odnośnie aranżacji i projektowania ogrodu

Aranżacja i projektowanie ogrodu to nie tylko sztuka, ale również wyraz osobistego stylu i relacji z naturą. Ogród, dobrze zaprojektowany, stanowi przedłużenie przestrzeni mieszkalnej,...

Jak kondensacyjne osuszacze powietrza od Emultimax pomagają w zapobieganiu pleśni i grzybom

Wilgotność to nieodłączny element naszego otoczenia, jednak nadmierna wilgoć wewnątrz pomieszczeń może prowadzić do poważnych problemów. Pleśń i grzyby, które rozwijają się w wilgotnych...

Chcesz być na bieżąco, śledzić nowości, dostawać info o najlepszych promocjach?

Zostaw swój adres e-mail i wybierz swojego ulubionego producenta narzędzi.
My zadbamy o to abyś był na bieżąco z nowościami, promocjami i ciekawymi tematami z branży.