Akumulatorowa szlifierka krawędziowa ES-ETSC 125 3,1 I-Plus Festool- opinie, sprawdzamy narzędzie

Akumulatorowa szlifierka krawędziowa ES-ETSC 125 3,1 I-Plus od marki Festool to narzędzie, które zyskało wiele pozytywnych opinii na forach internetowych poświęconych warsztatowi. Jest to urządzenie, które docenią zarówno profesjonaliści jak i hobbystyczni majsterkowicze. W niniejszym artykule postaram się przybliżyć najważniejsze cechy i funkcje tego narzędzia, a także przedstawić opinie innych użytkowników.

Zobacz: CTL26EAC Festool Odkurzacz mobilny CLEANTEC CTL 26 E AC- opinie, recenzja, sprawdzamy narzędzie

Szlifierka krawędziowa ES-ETSC 125 3,1 I-Plus to akumulatorowe narzędzie, co oznacza, że ​​nie jest uzależnione od źródła zasilania. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które często pracują na zewnątrz, gdzie dostęp do źródła prądu może być ograniczony lub niemożliwy. Dzięki temu, że jest to narzędzie akumulatorowe, można zabrać je ze sobą w każde miejsce i korzystać z niego bez obawy o brak prądu.

Akumulatorowa szlifierka krawędziowa ES-ETSC 125 3,1 I-Plus Festool opinie na forum źródło: ceneo.pl

Szlifierka krawędziowa ES-ETSC 125 3,1 I-Plus jest wyposażona w silnik EC-TEC z funkcją bezszczotkową, co oznacza, że ​​jest to bardzo wydajne i trwałe narzędzie. Jest ona opisana dokładnie na forach. Silnik ten zapewnia wysoką moc szlifowania, a także dłuższą żywotność samego urządzenia. Warto podkreślić, że silnik ten jest bardzo cichy, co oznacza, że ​​praca z tym narzędziem nie będzie uciążliwa dla użytkownika ani otoczenia.

Źródło: festoo.pl/produkty/szlifierki/szlifierka-krawedziowa/

Zobacz: Festool Element połączeniowy FSV/2

Szlifierka krawędziowa ES-ETSC 125 3,1 I-Plus ma średnicę tarczy szlifierskiej wynoszącą 125 mm. Jest to idealny rozmiar do szlifowania krawędzi lub płaszczyzn. Dzięki swojej konstrukcji, narzędzie jest bardzo lekkie i ergonomiczne, co umożliwia długotrwałą pracę bez zmęczenia rąk użytkownika.

ES-ETSC 125 3,1 I-Plus posiada także funkcję odsysania pyłu. Wbudowany system odsysania pyłu pozwala na utrzymanie czystości w miejscu pracy, a także minimalizuje ryzyko wdychania szkodliwych substancji. Jest to bardzo ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa użytkownika. Dzięki temu, że urządzenie zasysa pył bezpośrednio z miejsca pracy, nie trzeba używać zewnętrznego odkurzacza, co jest bardzo wygodne.

Źródło: festoo.pl/produkty/szlifierki/szlifierka-krawedziowa/

Szlifierka krawędziowa ES-ETSC 125 3,1 I-Plus jest wyposażona w wiele dodatkowych funkcji, które uczynią pracę jeszcze bardziej skuteczną i łatwiejszą co potwierdzają opinie na forach. 

Zobacz: FS3000/2 Festool Szyna prowadząca FS 3000/2

Więcej wpisów

Powiązane artykuły

Najnowsze wpisy

Szelki do podkaszarek – jakie wybrać?

Szelki do kosy spalinowej to gadżet, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie codziennej pracy. Okazuje się, że ich obecność jest równie istotna, co...

Przydatne wskazówki odnośnie aranżacji i projektowania ogrodu

Aranżacja i projektowanie ogrodu to nie tylko sztuka, ale również wyraz osobistego stylu i relacji z naturą. Ogród, dobrze zaprojektowany, stanowi przedłużenie przestrzeni mieszkalnej,...

Jak kondensacyjne osuszacze powietrza od Emultimax pomagają w zapobieganiu pleśni i grzybom

Wilgotność to nieodłączny element naszego otoczenia, jednak nadmierna wilgoć wewnątrz pomieszczeń może prowadzić do poważnych problemów. Pleśń i grzyby, które rozwijają się w wilgotnych...

Chcesz być na bieżąco, śledzić nowości, dostawać info o najlepszych promocjach?

Zostaw swój adres e-mail i wybierz swojego ulubionego producenta narzędzi.
My zadbamy o to abyś był na bieżąco z nowościami, promocjami i ciekawymi tematami z branży.