Jaki prezent dla pilarza?

Znajomy, o którym oprócz profesji nic nie wiesz? Przyjaciel zakochany w swojej wycinkowej pracy? A może tata, dla którego już skończyły Ci się pomysły? Prezent dla pilarza to z pewnością ciekawy pomysł, jeśli któryś z tych przypadków brzmi znajomo. Nic się nie martw. Propozycji jest całkiem sporo, a co ciekawe, wiele z nich wcale nie jest tak żenujących, jak by się mogło wydawać. To od Ciebie zależy, w którą stronę udasz się podczas wyboru. 

Prezent dla pilarza – nasze 3 pomysły

Szukając pomysłu na prezent dla pilarza, możesz natrafić na wiele opcji. Jako że jest z czego wybierać, postanowiliśmy zaprezentować trzy najlepsze pomysły i trochę o nich opowiedzieć, żebyś miał pewność, który z nich wybrać, by nie narazić się na niezręczną sytuację, kiedy to Twój nietrafiony prezent, ląduje w najdalszym kącie szafy lub jest odsprzedawany (albo – co gorsza – oddawany za darmo) komuś innemu. Nie wszystkie z przedstawionych opcji są szczególnie kosztowne, jednak niezależnie od tego ile zamierzasz wydać, potraktowanie Twojego podarku w podobny sposób, na pewno by Cię zabolało.

Buty jako prezent

Buty dla pilarza to podstawa i gwarancja bezpieczeństwa. Dobry but kosztuje 350 zł.

Całkiem niezłym rozwiązaniem, choć z pewnością drogim, są buty dla pilarza. Są one specjalnie tak zaprojektowane, by zapewnić bezpieczeństwo podczas pracy w lesie. Jeśli dobrze znasz jubilata i wiesz jaki rozmiar, markę, a nawet kolor, a także posiadasz na zbyciu dość pokaźną sumkę pieniędzy, to oczywiście będzie to idealny prezent. Na pewno solenizant będzie się cieszył jak nigdy i zawstydzony, mamrotał, że „nie trzeba było się tak wykosztowywać”. Jest to również bardzo praktyczny prezent, który długo mu posłuży, a być może nawet uratuje jego stopy, w razie niespodziewanych problemów w pracy. 

Jeśli jednak nie masz zielonego pojęcia, czym się takie buty charakteryzują i nawet kupno zwykłych klapków mogłoby Ci sprawić pewien problem, to stanowczo odradzam tego wyboru. Wykosztujesz się na coś, co i tak w najlepszym przypadku zostanie odsprzedane komuś innemu.

Koszulka jako prezent

Jest to opcja zdecydowanie bezpieczniejsza niż poprzednia, choć nadal wymaga od Ciebie kilku ważnych rzeczy. Musisz oczywiście znać rozmiar swojego pilarza, ale także, co jest być może nawet ważniejsze, podzielać jego rodzaj humoru. Jeśli proste żarty z podtekstami to jego specjalność, zapewne ucieszy się z koszulek, które znajdziesz na pierwszej stronie internetowej. Jeśli jednak woli subtelniejsze żarty, musisz dokładnie przeanalizować swój zakup. Może być też opcja, że jubilat nie grzeszy poczuciem humoru i wtedy najlepiej omijać koszulki z żartami, a wybrać jakąś, która odnosi się do dumy z bycia drwalem. 

Tak jak w poprzednim punkcie, koszulka może okazać się strzałem w dziesiątkę albo bolesnym strzałem w kolano. Choć wydawać by się mogło, że to „tylko” bluzka, to jednak może bardzo szybko zweryfikować, jak dobrze znasz swojego pilarza i zniechęcić go do siebie. Pamiętaj, że każdy ma inne poczucie humoru i jeśli wasze się różni, lepiej zasięgnij porady u kogoś, kto będzie w stanie stwierdzić, czy Twój wybór jest trafiony.

Spersonalizowane prezenty dla pilarza

Spersonalizowany prezent dla pilarza, to kategoria naprawdę wielu przedmiotów, użytku codziennego i nie tylko. Mogą to być takie dobrze znane pomysły jak butelka alkoholu z grawerem, czy też termos albo czapka. Taki prezent jest idealny, jeśli niekoniecznie znasz swojego solenizanta. Wystarczy, że na zamówionym prezencie pojawi się jego imię. Będzie to praktyczny gest, który na pewno sprawi przyjemność. Ludzie lubią, gdy coś jest podpisane ich imieniem. Jednocześnie, jest to bardzo prosta opcja. 

Możesz tam jednak wpisać coś więcej niż tylko imię. Motto życiowe, śmieszny tekst, dedykację, czy cokolwiek innego co Ci przyjedzie do głowy. Spersonalizowanie tego podarku pokaże, jak dobrze znasz swojego drwala i wiesz, co lubi, tak, jak w przypadku koszulki. 

Jak widzisz, możliwości na prezent dla pilarza jest naprawdę dużo. Są też one na każdą kieszeń, a nawet na sytuację, kiedy oprócz imienia i zawodu, nie wiesz nic o jubilacie. Sam wybierz, która z podanych opcji najlepiej się dla Ciebie sprawdzi, a także, z czego najbardziej ucieszy się Twój pilarz. Zdecyduj się na to, co nie sprawi mu zawodu i nie zmusi do udawanego, grzecznościowego uśmiechu.

Więcej wpisów

Powiązane artykuły

Najnowsze wpisy

Oświetlenie zewnętrzne jako dopełnienie architektury domu

W dzisiejszych czasach oświetlenie zewnętrzne pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również estetyczną, wpływając na charakter całej posesji. Lampa elewacyjna stanowi kluczowy element w...

Jak zrobić własną biżuterię? Sprawdź nasz poradnik DIY!

Jak zrobić własną biżuterię? Tworzenie własnej biżuterii to nie tylko sposób na wyrażenie swojego stylu, ale także okazja do nauki nowych umiejętności i rozwijania...

Jak prawidłowo konserwować narzędzia ręczne

Właściwa konserwacja narzędzi ręcznych jest kluczowa dla ich długotrwałego użytkowania i utrzymania wysokiej jakości pracy. W tym przewodniku dowiesz się, jak prawidłowo konserwować narzędzia...

Chcesz być na bieżąco, śledzić nowości, dostawać info o najlepszych promocjach?

Zostaw swój adres e-mail i wybierz swojego ulubionego producenta narzędzi.
My zadbamy o to abyś był na bieżąco z nowościami, promocjami i ciekawymi tematami z branży.