Fotel ergonomiczny Wrocław

Przeciętny Polak pracuje 1929 godzin rocznie, co przewyższa średnią krajów OECD o 164 godziny. Ponadto z raportu People at Work 2022: A Global Workforce View wynika, że Polacy spędzają ponadprogramowo 5 godzin i 45 minut w pracy tygodniowo. Jest więc błędem stwierdzenie, że praca stanowi zaledwie ułamek naszego życia. 8 i więcej godzin dziennie w miejscu, którego nie lubimy, może negatywnie wpływać na nasze samopoczucie i efektywność realizowania powierzonych nam zadań. Ciągłe kontrole, nacisk na podporządkowanie, presja, poczucie niedoceniania – te elementy na dłuższą metę wyniszczają, zamiast spajać zespół i polepszać naszą wydajność.

Na szczęście współcześnie coraz więcej firm zmienia swój model zarządzania, stawiając na zrównoważony rozwój, stworzenie przyjaznej atmosfery pracy i umiejętne motywowanie do poszerzania kompetencji przez pracowników. Wraz z tym przewartościowaniem, zmianie uległy również przestrzenie biurowe.

Amerykański ośrodek badawczy Employer Brand International podał dane, z których wynika, że firmy cieszące się dobrą opinią są w stanie przyciągnąć najlepszych pracowników za wynagrodzenie niższe nawet o 20%, niż te firmy, których kultura pracy pozostawia wiele do życzenia.

Zobacz: https://carrieredesign.pl/

Jednym z elementów kształtujących to, jak postrzegamy naszą pracę, jest przestrzeń biurowa. Wydawać by się mogło, że biurko, krzesło i komputer to wszystko, czego nam potrzeba do pracy. Gdy zastanowimy się na tym głębiej, okazuje się, że pewnie mniej byśmy się dekoncentrowali, gdybyśmy mogli siedzieć w miejscu sprzyjającym skupieniu, niż openspace’ie pełnym rozmów. Być może spotkania nad projektami byłyby owocniejsze, gdyby nasza sala konferencyjna nie była białym blokiem z krzesłami, a inspirującą przestrzenią z wygodnymi fotelami i pyszną kawą. Z kolei przerwa w pracy o wiele lepiej ładowała baterie, gdyby kolejny raz nie trzeba było wracać z lunchem do biurka, bo w kuchni, jak zawsze, nie ma dość miejsca. Finał tego jest taki, że zamiast chcieć być w pracy, wolimy z niej uciekać. Bo nawet w pracy pracować się nie da. 

Źródło: carrieredesign.pl

Wszystkie wyżej wymienione problemy wynikają ze źle zaprojektowanego i wyposażonego biura. Wrocławska firma Carriere Design doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest miejsce, w którym pracujemy. Dlatego w swojej ofercie ma cały szereg rozwiązań mających polepszyć nasz komfort pracy. Można tam zlecić realizację projektu wnętrz biurowych, umówić się na konsultacje z doradcą w sprawie doboru umeblowania do naszej firmy, które będzie nie tylko estetyczne i nowoczesne, ale przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne

Podstawowym meblem wpływającym bezpośrednio na naszą wygodę i komfort pracy, jest fotel biurowy. Carriere Design Wrocław oferuje nam duży przekrój ergonomicznych foteli biurowych, które zachwycą nie tylko oko, ale również nasze plecy oraz kark. Konsultanci w sklepie doradzą, jaki model będzie najodpowiedniejszy do wielogodzinnej pracy przy biurku. Dodatkowo wezmą pod uwagę, czy dany model będzie pasował bardziej do sali konferencyjnej, czy codziennej pracy przy biurku. Każdy model proponowany w sklepie z krzesłami Carriere Design został tak zaprojektowany, by długie siedzenie w takim fotelu było przyjemnością.

Źródło: carrieredesign.pl

Wniosek z tego jest prosty. Lepiej wykonuje się swoje zadania, jeśli nasze miejsce pracy jest miłe i przyjemne. Mamy wygodny fotel biurowy, do dyspozycji przestrzeń, która sprzyja skupieniu i realizowaniu powierzonych nam zadań, a w razie zmęczenia, jest gdzie nabrać sił i zaczerpnąć inspiracji.  

Artykuł sponsorowany

Więcej wpisów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Powiązane artykuły

Najnowsze wpisy

BESSEY Ścisk śrubowy stolarski żeliwny głęboki...

BESSEY Ścisk śrubowy stolarski żeliwny głęboki TGNT 800/500 to narzędzie, które cieszy się dużą popularnością wśród profesjonalnych stolarzy i majsterkowiczów. Dlaczego? Przede wszystkim ze...

Bessey Ścisk Imadło kątowe samonastawne WS3...

Bessey Ścisk Imadło kątowe samonastawne WS3 to narzędzie, które z pewnością przyda się każdemu majsterkowiczowi, który ceni sobie precyzję i wygodę pracy. Jest to...

Bessey Docisk poziomy z podstawą poziomą...

Bessey Docisk poziomy z podstawą poziomą STC-IHH25 to narzędzie, które znalazło uznanie wśród wielu fachowców i majsterkowiczów. Jest to docisk poziomy, który umożliwia szybkie...

Chcesz być na bieżąco, śledzić nowości, dostawać info o najlepszych promocjach?

Zostaw swój adres e-mail i wybierz swojego ulubionego producenta narzędzi.
My zadbamy o to abyś był na bieżąco z nowościami, promocjami i ciekawymi tematami z branży.