Pojemniki euro RAKO 3000

Kto z nas nie lubi oszczędzać? Pytanie retoryczne, jeśli chodzi o pieniądze. A co, gdyby tak pomyśleć o oszczędzaniu w kontekście ergonomii pracy? Bez względu na to, jaki zawód wykonujesz, w większości przypadków potrzebujesz magazynować w jakiś sposób swoje produkty. 

Wybór dobrze zaprojektowanych pojemników magazynowych pozwoli zaoszczędzić ci zarówno miejsce w przestrzeni pracy, jak i czas poświęcony na ich przenoszenie lub szukanie, gdzie znajduje się dana rzecz. 

Poza wygodnym składowaniem oraz pomocą w zachowaniu porządku i czystości, solidne pojemniki to też solidne zabezpieczenie ich zawartości. A co, gdyby do tego posiadały przyjemne dla oka kolory i wiele wymiarów oraz pojemności? Przedstawiamy ci pojemniki magazynowe do zadań specjalnych – linię euro RAKO od producenta Georg Utz.

Sprawdź: Kaloryfer grzeje do połowy? Grzejnik grzeje tylko u góry – rozwiązanie

Pojemniki do zadań specjalnych

Firma Georg Utz ma na uwadze wysoki komfort pracy, o czym świadczy chociażby ich oferta produktowa. Poza pojemnikami producent oferuje palety w różnych wariantach, bo i przemysłowe, i higieniczne, i uniwersalne. Poza tym skrzyniopalety, wózki transportowe, pokrywy czy wkłady piankowe. Prawdziwy róg obfitości.

Przyglądając się samym pojemnikom i ich wariantom, nietrudno zauważyć, że Georg Utz chce odpowiedzieć na możliwie jak najwięcej potrzeb. Oferują linie pojemników dla branży motoryzacyjnej, automatycznej, warsztatowej czy przemysłu spożywczego. Wszystkie są wykonane z tworzywa sztucznego, co czyni pojemnik praktycznym. A co ważniejsze – łatwym w czyszczeniu i trwałym.

Euro RAKO, czyli co?

Linia pojemników Euro RAKO, dzięki szerokiej palecie produktów, jest najbardziej uniwersalna. Mają na to wpływ m.in. warianty dna, ścianek bocznych czy uchwytów. Zresztą, wystarczy sprawdzić ich ofertę.

Do wyboru są ścianki pełne, szczelinowe lub ażurowe. Podobnie dno, może być pełne, szczelinowe lub z ożebrowaniem. To zależy od zastosowania i tego, w jakim stopniu pojemniki będą obciążone. Opcjonalne są także uchwyty: otwór uchwytowy, uchwyt muszlowy i listwa uchwytowa. 

Pojemność pojemników Euro RAKO usatysfakcjonuje każdego, bez względu na potrzeby. Zaczyna się od 2 litrów, a kończy aż na 175. Podobnie sprawa ma się z wariantami wymiarowymi, poniżej kilka z nich:

Źródło: www.utzgroup.pl

Przykładowe wymiary pojemników Euro RAKO w ofercie Georg Utz:

200 x 150 x 120 pojemność 2 l

300 x 200 x 120 pojemność 5 l

300 x 200 x 220 pojemność 9 l

400 x 300 x 170 pojemność 15 l

400 x 300 x 325 pojemność 30 l

600 x 400 x 220 pojemność 40 l

600 x 400 x 280 pojemność 53 l

W razie dodatkowych, indywidualnych preferencji, istnieje możliwość skontaktowania się ze sklepem, aby wspólnie ustalić tak zwaną wersję specjalną. Wyposażenie magazynu nigdy nie było prostsze!
Wśród gąszczu codziennych obowiązków i realizacji zleceń warto znaleźć czas, aby pomyśleć o rozwiązaniach, które ułatwią nam pracę. W tym celu najlepiej zainwestować w przedmioty i technologie zaprojektowane z myślą o ergonomii pracy. Firma Georg Utz jest gotowa na wszystkie nietypowe zlecenia, wystarczy wejść na stronę: utzgroup.pl.

Artykuł sponsorowany

Więcej wpisów

Powiązane artykuły

Najnowsze wpisy

Szelki do podkaszarek – jakie wybrać?

Szelki do kosy spalinowej to gadżet, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie codziennej pracy. Okazuje się, że ich obecność jest równie istotna, co...

Przydatne wskazówki odnośnie aranżacji i projektowania ogrodu

Aranżacja i projektowanie ogrodu to nie tylko sztuka, ale również wyraz osobistego stylu i relacji z naturą. Ogród, dobrze zaprojektowany, stanowi przedłużenie przestrzeni mieszkalnej,...

Jak kondensacyjne osuszacze powietrza od Emultimax pomagają w zapobieganiu pleśni i grzybom

Wilgotność to nieodłączny element naszego otoczenia, jednak nadmierna wilgoć wewnątrz pomieszczeń może prowadzić do poważnych problemów. Pleśń i grzyby, które rozwijają się w wilgotnych...

Chcesz być na bieżąco, śledzić nowości, dostawać info o najlepszych promocjach?

Zostaw swój adres e-mail i wybierz swojego ulubionego producenta narzędzi.
My zadbamy o to abyś był na bieżąco z nowościami, promocjami i ciekawymi tematami z branży.