Einhell – co to za firma? Opinie o produktach

Potrzebujesz nowej wiertarko wkrętarki, więc wybierasz się do najbliższego sklepu budowlanego. Patrzysz na półki, a tam czerwony sprzęt nieznanej Ci marki. “Einhell co to za firma?” – myślisz sobie. Służymy pomocą, nie tylko odpowiemy Ci na to pytanie, ale również zdradzimy jakie opinie mają ich produkty.

Zobacz: Jakie narzędzia do warsztatu samochodowego? Lista przydatnych narzędzi

Einhell co to za firma?

Einhell to producent elektronarzędzi, narzędzi  samochodowych oraz ogrodowych. Oferta jest bogata, cena przystępna, a produkty wykonane solidnie. Jak twierdzi producent, ich sprzęt zapewnia łatwą, bezpieczną i komfortową pracę.

Einhell opinie
Źródło: Opineo

Zobacz: Jaki prezent dla spawacza? TOP10 pomysłów

Wkrętarka Einhell opinie

Wkrętarka Einhell opinie ma całkiem dobre. Ta wkrętarka sieciowa zebrała ocenę 4,2 na Amazonie. Użytkownicy są zadowoleni, twierdzą, że wykonuje swoją pracę bardzo dobrze. Zastrzeżenia pojawiły się w kontekście magnetycznej końcówki. Magnes nie jest wystarczająco mocny, przez co śruby mają tendencję do wypadania. Są też osoby, które uważają, że narzędzie jest trochę za duże jak na amatorski użytek.

Wkrętarka Einhell 18v opinie

Wkrętarka Einhell 18v opinie ma zebrała niezłe. Na Amazonie oceniona została na 4,4 gwiazdki. Użytkownicy uważają, że jest wygodna i poręczna, a jej akumulator wytrzymały. Negatywne komentarze dotyczą, tak samo, jak u poprzedniczki, magnetycznej końcówki.

Einhell czerwony opinie

Niegdyś na rynku kolorów było więcej. Istniały Einhell żółty – wątpliwej jakości i w niskiej cenie, Einhell niebieski – całkiem niezły i w przystępnej cenie, oraz Einhell czerwony – najdroższy i teoretycznie najlepszej jakości. Obecnie żółty i niebieski nie są już produkowane. Po decyzji o wycofaniu tych dwóch, Einhell czerwony opinie zaczął zbierać nieco inne. Użytkownicy zauważyli, że po tej zmianie stracił na jakości. Stał się uśrednieniem czerwonego i niebieskiego.

Einhell opinie na forum

Einhell opinie na forum zbiera mieszane. Jedni twierdzą, że sprzęt sprawdza się świetnie, działa przez lata i jest idealny do amatorskich prac w domu. Pojawiła się również opinia z placu budowy, której autor był zaskoczony, że zakupione narzędzia zostały w jego firmie na dłużej niż jeden dzień. Są też tacy, którzy uważają Einhell za największy badziew, który rozpada się zaraz po uruchomieniu. Faktycznie, niektórzy otrzymywali sprzęt wadliwy, ale zdarza się to praktycznie wszystkim firmom. Osoby, które zwróciły go na reklamację, najczęściej otrzymywały nowy.

Dodatkowo plusem u firmy Einhell jest wielofunkcyjny system akumulatorów – Power X Change. Pozwala on na korzystanie z tego samego akumulatora oraz jednej ładowarki przy wielu rodzajach narzędzi. Co cenią sobie osoby posiadające więcej niż jeden przedmiot tej marki.

Wiertarko wkrętarka Einhell opinie

Einhell w swojej ofercie ma wiele modeli tego typu sprzętu. Praktycznie każda wiertarko wkrętarka Einhell opinie ma pozytywne. Użytkownicy twierdzą, że sprawują im się dobrze i są porządnie wykonane. Spełniają oczekiwania większości domowych majsterkowiczów. Dobrze jednak jest zapoznać się z opinią konkretnych modeli.

Einhell te-cd 18 li opinie

Einhell TE-CD 18 Li opinie ma pozytywne. Na Amazonie ma ocenę 4,6 na 5. Ta wiertarko wkrętarka w domach użytkowników sprawuje się świetnie. Radzi sobie z rzucanymi jej wyzwaniami. Jest mocna, poręczna i ma wytrzymałą baterię. Wadą może być to, że przy dłuższych pracach nagrzewa się i należy ją ostudzić.

Einhell tc-cd 18-2 li opinie 

Einhell TC-CD 18-2 li opinie ma porównywalne co model wcześniejszy. Ma jednak trochę słabsze parametry. Ludzie ją chwalą i używają przez lata. Twierdzą, że jest niewielka, poręczna i dobrze się nią pracuje.

Lamelownica Einhell opinie

Lamelownica Einhell opinie, choć nie ma ich zbyt wiele, zbiera pozytywne. Otwory wychodzą w porządku, a lamelki ciasno w nie wchodzą. Pojawiają się jednak głosy wskazujące na problemy z precyzją narzędzia oraz chwiejącej się na płaskiej powierzchni stopce.

Einhell tc-sm 2131 opinie

Einhell tc-sm 2131 opinie w większości na plus. Ocena 4,4 na 5 na Amazonie oraz 4 na Ceneo. Na plus jest tutaj cena adekwatna do jakości. Piła jest funkcjonalna i ma mocny silnik. Nie jest to jednak sprzęt dla profesjonalistów, z pewnością sprawdzi się hobbystom.

Jako wady użytkownicy wymieniają problemy z precyzją. Narzędzie na start wymaga wyregulowania. Wbudowany laser nie wskazuje miejsca cięcia i nie da się poprawić jego ustawienia.

Einhell tc-cd 12 li opinie

Einhell TC-CD 12 Li opinie ma w porządku, chociaż nie ma ich zbyt wiele. Użytkownicy chwalą sobie jej solidne wykonanie, małą masę, wielkość oraz poręczność. Produkt spełnia oczekiwania domowych majsterkowiczów, dla profesjonalistów może oferować jednak zbyt mało.

Minusem natomiast może być szybko zdejmowalne wrzeciono, przez które wiertarka ma większe luzy oraz dioda, która mogłaby lepiej oświetlać miejsce wiercenia.

Wiertarka Einhell 1010w opinie

Wiertarka Einhell 1010w opinie ma niezłe. Jest to wiertarka udarowa model Einhell TC-ID 1000. Jej ocena na Amazonie 4,4 na 5. Użytkownicy twierdzą, że jest to mocny, jakościowy sprzęt idący w parze z ceną.

Pojawiły się głosy, mające zarzuty do głowicy. Ludzie twierdzą, że mogłaby być trochę lepsza, ponieważ może sprawiać trudności przy dociskaniu wiertła oraz wypustki, które są wewnątrz, szybko się wyrabiają.

Einhell tc-ts 2025 u opinie

Przecinarka do drewna Einhell TC-TS 2025 U opinie zbiera raczej dobre. Na Amazonie piła ma ocenę 4,4 na 5. Użytkownicy twierdzą, że materiały, z których wykonana jest piła, są dobrej jakości. Jest stabilna, tnie gładko i nie strzępi brzegów. Największą jej zaletą jest stosunek ceny, do tego co oferuje producent.

Jako wady ludzie podają, że jest głośna, oraz że niektóre elementy, np. osłona ostrza lub mocowanie prowadnicy, pod wpływem drgań rozluźnia się i przekrzywia. Niektórym trafiło się, że stół nie był wypoziomowany. Użytkownicy zgłaszali też, że silnik wyjątkowo szybko się psuje.

Ogólnie jest to sprzęt dobry, natomiast tylko do prac przydomowych. Wśród profesjonalistów nie spełnia oczekiwań.

Więcej wpisów

Powiązane artykuły

Najnowsze wpisy

Kredyt hipoteczny krok po kroku: przewodnik dla początkujących i zaawansowanych

W dzisiejszym artykule omówimy temat kredytu hipotecznego krok po kroku. Kredyt hipoteczny to jedno z najważniejszych zobowiązań finansowych, jakie podejmujemy w życiu. Dlatego warto...

Zasady pięknie urządzonego mieszkania według gwiazd: inspiracje, trendy i praktyczne porady

Wiele osób marzy o pięknie urządzonym mieszkaniu, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe i przytulne. Gwiazdy często są inspiracją dla wielu osób,...

Jak zapewnić długowieczność maszyn przemysłowych? Sprawdź usługi Hydro-Dex

Dbanie o maszyny przemysłowe to klucz do ich długowieczności i wydajności. Odkryj, jak regeneracja maszyn przemysłowych w Hydro-Dex może zapewnić niezawodne działanie Twojego sprzętu! Znaczenie...

Chcesz być na bieżąco, śledzić nowości, dostawać info o najlepszych promocjach?

Zostaw swój adres e-mail i wybierz swojego ulubionego producenta narzędzi.
My zadbamy o to abyś był na bieżąco z nowościami, promocjami i ciekawymi tematami z branży.