Zagłębiarka Festool TS 60 K – parametry techniczne, opinie

Jeśli jesteś osobą, która akurat przeprowadza remont lub buduje dom, to  warto, żebyś zaopatrzył się w sprzęty, które są dobrej jakości i pomogą Ci w szybki i łatwy sposób wykonać niezbędne prace. Narzędzie takie jak zagłębiarka może przydać się przy przycinaniu różnych materiałów. Idealnie sprawdzi się np. przy przygotowaniu kanałów kablowych. Zastanawiając się nad zakupem zagłębiarki, warto zwrócić uwagę na model Festool TS 60k. Poniżej przedstawiamy dokładny opis, zawierający cenę oraz opinie, które internauci umieszczają na forum. 

Zobacz: Szczypce wielofunkcyjne 3w1 Knipex NexStrip 12 72 190 – opinie

Zagłębiarka Festool TS 60k – funkcje

Tym, co odróżnia zagłębiarkę od pilarki jest możliwość precyzyjnych cięć głębokich. Tarcze poradzą sobie nawet z najbardziej problematycznymi materiałami. Model Festool TS 60k gwarantuje wysokie bezpieczeństwo podczas użytkowania. Możliwe jest to ze względu na zastosowanie nowej funkcji o nazwie KlickbackStop. To innowacja, która pozwala na zatrzymanie tarczy w przypadku odbicia podczas cięcia. Pozwala to chronić osobę obsługującą zagłębiarkę, ale również materiał poddany obróbce.

Dzięki nowoczesnej technologii narzędzie daje możliwość cięcia o głębokości 66mm. Zaletą jest również funkcja cięć ukośnych. Festool jest w stanie przeciąć nawet drzwi przeciwpożarowe. 

Marka Festool produkuje zagłębiarki od lat 80. Długi czas istnienia na rynku sprawia, że klienci chętnie sięgają po ich produkty. Model zagłębiarki TS 60k został zaprojektowany i wyprodukowany w roku 2022. Sprawia to, że posiada najpotrzebniejsze funkcje, udoskonalone na potrzeby klientów. 

Cena zagłębiarki Festool to koszt ok. 3000 zł. Wielofunkcyjność oraz opinie na temat użytkowania świadczą, że cena, biorąc pod uwagę jakość produktu, jest bardzo atrakcyjna.

Zobacz: Festool – co to za firma? Gdzie produkują? Opinie o narzędziach

Zagłębiarka Festool TS 60k – opinie

Klienci w swoich opiniach, które można znaleźć na różnego rodzaju forach, doceniają jakość nowej zagłębiarki od Festool. Swoje zadowolenie wyrażają w odniesieniu do różnorodności nowego modelu. Wyróżnia się on możliwością współpracy z każdym rodzajem prowadnicy FSK. Cięcie tarczy określane jest jako bardzo precyzyjne. Dzięki udoskonalonej formie silnik jest bezawaryjny. Zagłębiarka jest skonstruowana w ten sposób, że cięcia nawet wielowarstwowych materiałów nie wymagają dużego nakładu siły od osoby, która jej

używa. 

Na forum pojawia się wiele pozytywnych komentarzy w odniesieniu do serwisu Festool. Gwarantuje on naprawę, wymianę części oraz ochronę na wypadek kradzieży. Jako zaletę, użytkownicy określają łatwość ustawienia parametrów cięcia. 

Źródło: ceneo.pl

Jeśli poszukujesz narzędzia, które pozwoli Ci na precyzyjne cięcie, warto zastanowić się nad zakupem modelu Festool TS 60k. Według opinii klientów zagłębiarka jest warta swojej ceny. Jej popularność jest związana z wysoką jakością i uniwersalnością. Model jest zbudowany w ten sposób, że tarcza tnąca jest obudowana. Gwarantuje to większe bezpieczeństwo dla użytkownika. Najważniejszą cechą jest też z pewnością łatwe i precyzyjne cięcie wszelakich materiałów. Marka daje gwarancję bezawaryjności i łatwości korzystania ze swojego produktu. 

Zobacz: Agregaty FOGO – opinie, testy, jakość, wydajność

Więcej wpisów

Powiązane artykuły

Najnowsze wpisy

Akcesoria ogrodnicze niezbędne jesienią

Akcesoria ogrodnicze niezbędne jesienią to narzędzia i przedmioty, które ułatwiają pielęgnację ogrodu w okresie jesieni. Wraz z nadejściem tej pory roku, zmieniają się potrzeby...

Jak dobrać odpowiednią siekierę?

Wybór odpowiedniej siekiery, to klucz do efektywnej i bezpiecznej pracy w lesie, ogrodzie czy podczas różnorodnych prac stolarskich. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym...

Regały paletowe – dobry wybór nie tylko do magazynów wysokiego składowania

Magazynowanie wymaga stworzenia odpowiednich warunków do przechowywania różnorodnych towarów w sposób bezpieczny, adekwatny do ich specyfiki oraz efektywny, szczególnie w przypadku magazynów charakteryzujących się...

Chcesz być na bieżąco, śledzić nowości, dostawać info o najlepszych promocjach?

Zostaw swój adres e-mail i wybierz swojego ulubionego producenta narzędzi.
My zadbamy o to abyś był na bieżąco z nowościami, promocjami i ciekawymi tematami z branży.