Gabloty informacyjne zewnętrzne – sprawdzamy cennik

Zazwyczaj nie zwracamy na nie szczególnej uwagi, choć mijamy je codziennie. Z wiekiem doceniamy coraz bardziej i poświęcamy im znacznie więcej czasu. Gabloty informacyjne, co byśmy bez nich zrobili? To za ich sprawą komunikacja sąsiedzka czy w miejscu pracy nabiera tempa. 

Ich szkło chroni to, co ważne, jednocześnie eksponując te obiekty. Stojące w nich puchary, odznaczenia czy sztandary nabierają bardziej donośnego znaczenia. Są też praktycznym rozwiązaniem w miejscach, gdzie jest zatrważająca ilość kluczy do rozlokowania. 

O tych i innych aspektach doskonale wiedzą producenci praktycznych i estetycznych szklanych gablot – firma Karta, założyciel sklepu gabloty.com. W ich szerokim asortymencie znajdują się zarówno wszelkie tablice, gabloty ekspozycyjne, jak i gabloty ogłoszeniowe. W różnych wariantach, kolorach i rozmiarach. 

Źródło: gabloty.com

Dziś weźmiemy na tapet ich gabloty informacyjne zewnętrzne i cennik dla tych produktów. Na początek wyróżnimy wszystkie dostępne modele gablot zewnętrznych:

 • Gablota zewnętrzna jednodrzwiowa GMZ
 • Gablota zewnętrzna GOZ
 • Gablota zewnętrzna VC i VCD
 • Gablota zewnętrzna wolnostojąca GOZ-WL
 • Gablota zewnętrzna wolnostojąca VC-WL
 • Gablota zewnętrzna dwudrzwiowa wolnostojąca VCD-WL

Każda z gablot znajdujących się w ofercie firmy jest stworzona z materiałów, które stanowią gwarancję wytrzymałości i solidności produktu. Gabloty informacyjne zewnętrzne mają cennik uzależniony od materiału, jak i wymiarów poszczególnego modelu.

Do wyboru są, w zależności od konkretnej gabloty informacyjnej, następujące wymiary:

 • 50×70 cm i 50×100 cm
 • 60×90 cm, jak i 60×103 cm
 • 70×100 cm
 • 80×120 cm
 • 100×120 cm i 100×150 cm
 • 120×80 cm i 120×103 cm
 • 150-103 cm
 • 200×100 cm
Źródło: gabloty.com

Gabloty informacyjne zewnętrzne mają następujący cennik:

Dla modelu GMZ, w zależności od wymiarów, przedział 537-835 złotych.

Model GOZ przedział 921-1939 złotych.

Gablota informacyjna zewnętrzna VC 896-1199 złotych, natomiast model VCD 1585-1829 złotych.

Dla gablot wolnostojących przedział cenowy wynosi od 1349 do 2446 złotych, co jest uzależnione od konkretnego wariantu, jak i wymiarów gabloty. 

Wszystkie z gablot informacyjnych zewnętrznych, których cennik podaliśmy wyżej, cechują się odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Ich drzwi są zabezpieczone uszczelką, która skutecznie odetnie wodzie dostęp do tego, co umieściliśmy w środku gabloty. Produkty obejmuje dwuletnia gwarancja. Co jeszcze stanowi ich atut?

Połączenie praktyczności z estetyką. Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne są świetnie chronione przed złodziejami za sprawą krytego montażu wewnętrznego, nie tracąc na efekcie wizualnym. Co więcej, są dostępne w różnych kolorach, a model wolnostojący GOZ-WL ma w opcji dodatkowej oświetlenie LED. Zawiasy gablot są wykonane z aluminium i mają stalowy rdzeń, co wpływa na ich solidność. 

Sprawdź: Kaloryfer grzeje do połowy? Grzejnik grzeje tylko u góry – rozwiązanie

To ważne, aby to, co istotne, umieszczać w odpowiednim miejscu. Informacje, komunikaty czy ogłoszenia, jeśli zostaną umieszczone luzem na drzwiach czy słupie, mogą szybko zostać pominięte, a nawet zerwane. Warto zainwestować w odpowiednie dla nich miejsce. Mamy nadzieję, że zaprezentowane przez nas gabloty informacyjne zewnętrzne i cennik, który dla was sprawdziliśmy, odpowiedzą na wasze potrzeby. 

Artykuł sponsorowany

Więcej wpisów

Powiązane artykuły

Najnowsze wpisy

Oświetlenie zewnętrzne jako dopełnienie architektury domu

W dzisiejszych czasach oświetlenie zewnętrzne pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również estetyczną, wpływając na charakter całej posesji. Lampa elewacyjna stanowi kluczowy element w...

Jak zrobić własną biżuterię? Sprawdź nasz poradnik DIY!

Jak zrobić własną biżuterię? Tworzenie własnej biżuterii to nie tylko sposób na wyrażenie swojego stylu, ale także okazja do nauki nowych umiejętności i rozwijania...

Jak prawidłowo konserwować narzędzia ręczne

Właściwa konserwacja narzędzi ręcznych jest kluczowa dla ich długotrwałego użytkowania i utrzymania wysokiej jakości pracy. W tym przewodniku dowiesz się, jak prawidłowo konserwować narzędzia...

Chcesz być na bieżąco, śledzić nowości, dostawać info o najlepszych promocjach?

Zostaw swój adres e-mail i wybierz swojego ulubionego producenta narzędzi.
My zadbamy o to abyś był na bieżąco z nowościami, promocjami i ciekawymi tematami z branży.