Geko – co to za firma? Opinie o produktach

Potrzebujesz uzupełnić swój domowy warsztat o klucze? Może jednak chcesz kupić nagrzewnicę do podniesienia temperatury w pomieszczeniach? Wybierasz się na zakupy, stajesz przed wyborem i nie wiesz, na co się zdecydować. Na półkach widnieje wiele marek, wśród nich jest również Geko. Co to za firma? Cena jest atrakcyjna, ale jak z jakością? Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy opinie z forum, i nie tylko, w jednym miejscu, po to, aby podjęcie decyzji nie było katorgą.

Geko – co to za firma?

Zacznijmy od tego, co to za firma. Geko to polska marka tworząca przede wszystkim narzędzia i elektronarzędzia. W swojej ofercie mają również artykuły BHP, sprzęt i artykuły turystyczne oraz artykuły dla gospodarstwa domowego. Jak twierdzi producent, cena ich produktów jest racjonalna i proporcjonalna do jakości.

Na początku swojej działalności Geko było jedynie dystrybutorem narzędzi innych polskich firm. Natomiast od 2004 roku na rynku pojawiła się ich własna marka sprzętu. Ma na celu łączyć w sobie jakość oraz cenę w jak najlepszych proporcjach.

Sprawdź: Jakie narzędzia do warsztatu samochodowego? Lista przydatnych narzędzi

Elektronarzędzia Geko opinie

Elektronarzędzia Geko opinie wystawiane na Google mają niezłe. Ich ocena wynosi 4,4 gwiazdki. Klienci chwalący, o ile są prawdziwi, punktują jakość, idącą w parze z ceną. Niektóre te opinie, trochę zbyt podejrzanie, wpisują się w ideę przyświecającą producentowi. Negatywne zadania natomiast dotyczą, w głównej mierze, sprzętu, który błyskawicznie się zepsuł oraz usługi serwisowania. Wiele z tych osób napotkało kłopot z dodzwonieniem się, nie dostawało odpowiedzi na maile lub czekało na rozwiązanie problemu przez wiele tygodni. Częstym zjawiskiem jest też odrzucanie reklamacji, powołując się na niespełnienie warunków gwarancji i niewłaściwe użytkowanie narzędzi.

Opinie o elektronarzędziach Geko wydają się całkiem dobre

Elektronarzędzia Geko opinie na forum mają bardzo różne. Jedni uważają, że są w porządku i nadają się do pomniejszych prac przydomowych. Jakość może nie jest najlepsza, ale za taką cenę czego więcej oczekiwać. Inni twierdzą, że to nie warty uwagi szmelc. Według nich warto dopłacić parę groszy, by kupić coś lepszego, ponieważ nie ma sensu kupować narzędzia, które po dwóch użyciach przestanie działać.

My zauważyliśmy natomiast, że im sprzęt Geko jest droższy, tym lepiej ludziom się sprawuje. Warto zaznaczyć również, że narzędzia związane z pracami ogrodowymi, widniejące pod nazwą John Gardener, w porównaniu do sprzętu warsztatowego, zbierają lepsze opinie. Ich użytkownicy są w większości zadowoleni.

Klucze Geko opinie

Klucze Geko opinie mają mieszane. Ich cena skusiła wielu. Niektórzy, głównie ci, którzy używają takiego sprzętu sporadycznie, uważają, że sprawdzają się całkiem nieźle. Inni twierdzą natomiast, że gorszych kluczy nie mieli w rękach. Argumentują to tym, że są zbyt miękkie, wyginają się, a nawet łamią.

Laser krzyżowy Geko opinie

Laser krzyżowy Geko opinii ma właściwie niewiele. Osoby, które zdecydowały się skomentować produkt, napisały, że jest on w porządku. Natomiast zniechęciły się do niego ze względu na słabej jakości akcesoria, takie jak statyw itp.

Sprawdź: Co na naświetlone oczy? Domowe sposoby, objawy, co robić?

Kompresor Geko opinie

Kompresor Geko – opinie o nim praktycznie nie istnieją. Nie udało nam się dotrzeć do żadnych recenzji na jego temat. Patrząc na oceny wystawiane w granicach 4 i 5 gwiazdek, można pomyśleć, że kompresor Geko działa bez zarzutów.

Nagrzewnica Geko opinie

Nagrzewnica Geko opinie ma różne. Na Ceneo otrzymała opinię 3,4 na 5. Pozytywne wypowiedzi odnoszą się do jej wysokiej mocy, porządnego wykonania oraz funkcjonalności. Nagrzewnica Geko generuje odpowiednio dużo ciepła, a jej użytkownicy są zadowoleni. Niektórzy zaznaczają, że jest jednak trochę zbyt głośna.

Negatywne opinie sugerują, że to “szajs”. Nie ma do tej oceny większych wyjaśnień. Pojawiło się również zdanie, że wydajność nie idzie w parze z podanymi parametrami.

Pompa Geko opinie

Pompa Geko opinie ma w głównej mierze pozytywne. Użytkownicy piszą, że pompa Geko jest zgodna z opisem, wydajna i trwała. Opinii negatywnych raczej nie ma. Widnieje jedna, natomiast wydaje nam się, że nie wynika ona z faktycznych parametrów, a z niezrozumienia oznaczeń. Osoba, która ją napisała, założyła najpewniej, że numer modelu pompy Geko to jednocześnie jej moc.

Spawarka Geko opinie

Spawarka Geko opinii nie ma wielu. Te istniejące w internecie są raczej wyrazem zadowolenia z produktu. Użytkownicy piszą, że spawarka Geko spełnia oczekiwania i jest w przystępnej cenie.

Sprawdź: Jaki prezent dla spawacza? TOP10 pomysłów

Opryskiwacz spalinowy Geko opinie

Opryskiwacz spalinowy Geko opinie ma dobre, ale z pewnymi zarzutami. Sprzęt sam w sobie w pracy sprawdził się znakomicie. Materiały, z których został wykonany opryskiwacz Geko, są dobrej jakości. Problematyczna okazała się jednak instrukcja do złożenia go. Napisana jest w sposób niejasny, a rysunki w niej są nieczytelne. Dodatkowo po dłuższym czasie użytkowania, może pojawić się dyskomfort, co najprawdopodobniej spowodowane jest nieodpowiednim wyprofilowaniem.

Klucze płasko oczkowe Geko opinie

Klucze płasko oczkowe Geko opinie mają różne. Jedni twierdzą, że na domowy użytek się sprawdzają i są wystarczające. Za ich cenę nie oczekują niczego więcej. Inni uważają, że są zbyt miękkie. Przy pierwszym użyciu łamały się i wyginały. Zdarzyło się też, że ich rozmiary nie pasowały do odkręcanych elementów. Klucze płasko oczkowe Geko były za małe lub miały za duże luzy.

Kosa spalinowa Geko opinie

źródło: www.ceneo.pl

Kosa spalinowa Geko opinie ma naprawdę dobre. Na Ceneo jej ocena wynosi 4,6. Użytkownicy chwalą, że za taką cenę jest to świetny sprzęt. Jest wygodna i daje sobie radę nawet na trudnym terenie. Co do spalania kosy spalinowej Geko zdania są podzielone. Jedni twierdzą, że to ile pali to całkiem sporo, inni natomiast, że mało.

Podsumowując, marka Geko ma w swojej ofercie lepsze i gorsze produkty. Dokonując wyboru, warto zwracać uwagę na cenę, ponieważ podejrzanie niska może świadczyć o słabej jakości. Ważne, żeby pamiętać też, że w opiniach Google, oraz na forum, ludzie podkreślają, że usługa naprawiania i wymiany niedziałających narzędzi pozostawia wiele do życzenia. Niech Twoje zakupy będą przemyślane.

Więcej wpisów

Powiązane artykuły

Najnowsze wpisy

Akcesoria ogrodnicze niezbędne jesienią

Akcesoria ogrodnicze niezbędne jesienią to narzędzia i przedmioty, które ułatwiają pielęgnację ogrodu w okresie jesieni. Wraz z nadejściem tej pory roku, zmieniają się potrzeby...

Jak dobrać odpowiednią siekierę?

Wybór odpowiedniej siekiery, to klucz do efektywnej i bezpiecznej pracy w lesie, ogrodzie czy podczas różnorodnych prac stolarskich. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym...

Regały paletowe – dobry wybór nie tylko do magazynów wysokiego składowania

Magazynowanie wymaga stworzenia odpowiednich warunków do przechowywania różnorodnych towarów w sposób bezpieczny, adekwatny do ich specyfiki oraz efektywny, szczególnie w przypadku magazynów charakteryzujących się...

Chcesz być na bieżąco, śledzić nowości, dostawać info o najlepszych promocjach?

Zostaw swój adres e-mail i wybierz swojego ulubionego producenta narzędzi.
My zadbamy o to abyś był na bieżąco z nowościami, promocjami i ciekawymi tematami z branży.