Könner & Söhnen — co to za firma? Opinie, forum, serwis

Zastanawialiście się kiedyś, skąd bierze się prąd w domach o stanie surowym? W końcu doprowadzenie okablowania na teren budowy również jest przedsięwzięciem, a sprzęty budowlane muszą przecież jakoś działać, prawda? Zapotrzebowanie energetyczne na budowie zapewniają agregaty prądotwórcze — inaczej generatory. 

Jeśli potrzebujesz zapewnić prąd na swojej budowie, albo chcesz zwiększyć zasilanie w domu zasilanego energią słoneczną poza siecią, to generatory prądotwórcze są rozwiązaniem dla was. 

W artykule przyjrzymy się generatorom od niemieckiej firmy Könner & Söhnen i przekonamy się, czy potwierdzają słynne powiedzenie o “niemieckiej jakości”. Könner & Söhnen — co to za firma? Czy jej serwis i produkty spełniają oczekiwania klientów? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej. Zapraszam do lektury.

Könner & Söhnen — co to za firma? Wikipedia nam nic nie powie? 

Könner & Söhnen — co to za firma? Jest to niemiecka marka, która funkcjonuje według zasady “tradycyjna niemiecka jakość”. Könner & Söhnen bardzo często pojawia się w wątkach na forum, szczególnie tych budowlanych. 

Könner & Söhnen to przedsiębiorstwo wielopokoleniowe, przekazujące i polepszające swoją technologię już od kilku pokoleń. Jak sami piszą na swojej stronie “[maszyny] Könner & Söhnen zostały stworzone w Niemczech w celu urzeczywistnienia pojęcia „technologii dla ludzi”, która stanie się synonimem jakości i dostępności dla kupującego”. 

Produkty marki Könner & Sonnen są szeroko znane na forum międzynarodowym — ich produkty oraz serwis, można znaleźć w 15 krajach europejskich oraz na rynkach Ameryki Południowej. 

Könner & Söhnen — opinie

Źródło: Ceneo

Könner & Söhnen opinie o swoich produktach otrzymuje zarówno od domorosłych majsterkowiczów, jak i od poważnych profesjonalistów. Sprzęty od Könner & Söhnen trafiły na forum poświęcone majsterkowaniu, gdzie zostały poddane ocenie i porównane z innymi dostępnymi na rynku agregatami. Na wydaną opinię wpływ miały osoby, które na co dzień korzystają z agregatów prądotwórczych.

Specjaliści, opisując agregaty od Könner & Söhnen, zgodzili się w opiniach, że urządzenia te są bardzo wydajne w stosunku do ceny. Agregaty prądotwórcze od Könner & Söhnen idealnie nadają się do zasilania urządzeń wykorzystywanych na budowach czy działkach. Urządzenie jest wydajne i nadaje się do pracy w warunkach polowych dzięki zabezpieczeniu przed korozją w postaci specjalnych stopek ograniczających kontakt z podłożem.

Co więcej, agregaty prądotwórcze Könner & Söhnen (jak informuje nas forum na stronie producenta), wyposażone są w elektroniczny system regulacji napięcia AVR. AVR jest systemem, który dba o poziom napięcia na stałym poziomie, a także chroni przed przeciążeniem i zwarciem. Fachowcy o Könner & Söhnen wyrażają opinie dobre, a nawet bardzo dobre. Chwalą sobie również serwis producenta, który szybko i sprawnie rozprawia się z ewentualnymi wadami produktów. 

Źródło: Ceneo

Könner & Söhnen — opinie na forum 

Agregaty prądotwórcze Könner & Söhnen na forum budowlanym są polecane dość często w porównaniu do urządzeń innych marek. Użytkownicy forum zgadzają się ze specjalistami co do jakości agregatów, jak również serwisu Könner & Söhnen. 

Użytkownicy o agregacie prądotwórczym od Könner & Söhnen wyrażają opinie pozytywne, podobnie jest z resztą produktów od niemieckiej firmy. Według użytkowników forum silniki wykorzystywane w agregatach prądotwórczych Könner & Söhnen są co prawda głośne, ale za to bardzo wydajne i wytrzymują duże przeciążenia.

Zobacz: Pramac – co to za firma? Opinie, testy, recenzje

W przeciwieństwie do niektórych agregatów prądotwórczych na rynku Könner & Söhnen posiadają opinię łatwych w obsłudze, a przy tym funkcjonalny. Takie zdanie wyrażają zarówno weekendowi biwakowicze jak i domorośli budowniczowie. 

Agregat prądotwórczy od Könner & Söhnen — opinie zawodowców

Głównym towarem, jaki w swojej ofercie posiada marka Könner & Söhnen, są agregaty prądotwórcze. Inaczej takie urządzenia nazywa się generatorami prądotwórczymi i jak ich nazwa wskazuje, są one źródłem prądu. Są to samodzielne i automatyczne zespoły do wytwarzania energii elektrycznej, które mogą być wykorzystywane w warunkach zarówno domowych jak i polowych. 

Agregat prądotwórczy Könner & Söhnen według opinii klientów świetnie nadaje się do pracy przy wrażliwej i precyzyjnej elektronice, komputerach czy przyrządach pomiarowych (zasilanych elektrycznie oczywiście).  

Agregat prądotwórczy od Könner & Söhnen — co mówią na forum?

Wątek, dotyczący agregatów prądotwórczych od Könner & Söhnen na forum zawiera wiele opinii użytkowników, którzy mieli przyjemność skorzystać z tego urządzenia. Posiada on moc nominalną 5,0 kW, a maksymalna wartość osiągana przez urządzenie to 5,5 kW. Generator posiada akumulator, mogący pomieścić w sobie 30Ah, a całość urządzenia zasilana jest przy pomocy silnika diesla. Agregat prądotwórczy Könner & Söhnen według opinii użytkowników jest dość ciężki i nieporęczny. Niestety większość agregatów prądotwórczych, w tym producenta Könner & Söhnen, posiadają opinię ciężkich i masywnych. Silnik diesla swoje waży i niestety każde urządzenie z korzystające z jednego będzie sporo ważyć. 

Mimo to, agregat prądotwórczy od Könner & Söhnen na forum dostaje doskonałe opinie. W opiniach otrzymuje przeważnie komentarze pozytywne, a klienci określają go jako “świetny sprzęt, który doskonale spełnia swoje zadania”.

Dużo osób chwali sobie także serwis agregatów prądotwórczych przez obsługę klienta. Könner & Söhnen w swoim serwisie zatrudnia fachowców, znających specyfikację poszczególnych modeli agregatów prądotwórczych od podszewki. Dzięki czemu mogą zapewnić klientom Könner & Söhnen szybką i niezawodną obsługę. 

Glebogryzarka spalinowa od Könner & Söhnen — opinie 

Glebogryzarka spalinowa Könner & Söhnen to produkt kategorii innej niż agregat prądotwórczy. Niemniej opinie o niej są równie pozytywne. 

Glebogryzarka spalinowa od marki Könner & Söhnen dostaje dobre opinie od posiadaczy zarówno ich najnowszych modeli glebogryzarek, jak również tych starczych. Niemiecka firma kontynuuje ulepszanie modeli glebogryzarek KS 7HP-1050G i KS 9HP-1350G-3 ze skrzynią biegów, które mogą zastąpić droższe analogi glebogryzarek z silnikiem Diesla lub nawet miniciagnik z jedną osią. 

Na temat glebogryzarki spalinowej Könner & Söhnen opinie są pozytywne. Nie są to standardowe urządzenia produkowane przez niemiecką markę, ale poszerzenie swojej oferty na rynek rolniczy wydaje się przynosić zyski.

Znacie już Könner & Söhnen — wiecie już co to za firma. Mam nadzieję, że zgadzacie się z opiniami na temat marki Könner & Söhnen i chętnie skorzystacie w przyszłości z ich oferty.

Więcej wpisów

Powiązane artykuły

Najnowsze wpisy

Jak montować kocie oczka drogowe?

Potocznie zwane kocie oczka to elementy infrastruktury publicznej, które wpływają bezpośrednio na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Zarządcy dróg oraz podmioty odpowiedzialne za organizację remontów...

Jak zmiękczyć wodę w domu?

Zmiękczanie wody to proces, polegający na usuwaniu z niej minerałów, takich jak wapń i magnez, które są odpowiedzialne za twardość wody. Twarda woda może...

Jak urządzić garaż marzeń? Lista niezbędnych narzędzi

Masz garaż, ale nie wiesz, jak go wykorzystać? Chcesz mieć własny warsztat, w którym będziesz mógł naprawiać, tworzyć i majsterkować? A może po prostu...

Chcesz być na bieżąco, śledzić nowości, dostawać info o najlepszych promocjach?

Zostaw swój adres e-mail i wybierz swojego ulubionego producenta narzędzi.
My zadbamy o to abyś był na bieżąco z nowościami, promocjami i ciekawymi tematami z branży.