Pramac – co to za firma? Opinie, testy, recenzje

Kryzys energetyczny w dalszym ciągu spędza sen z powiek wielu Polakom. Jedni, pełni frustracji i gniewu, szukają z rezygnacją kolejnych alternatyw dla paliwa opałowego, inni próbują zabezpieczyć się przed nagłym odcięciem prądu. 

Jednym ze sprzętów, które coraz częściej pojawiają się w wynikach wyszukiwania, są różne agregaty prądotwórcze. Agregat to urządzenie, które stanowi samodzielne źródło prądu i pozwala zachować możliwość korzystania z różnego rodzaju sprzętów elektronicznych w sytuacji blackoutu. 

W tym tekście przedstawimy wam Pramac. Jeśli nie wiecie co to za firma – wszystko wyjaśnimy. Po tym przejdziemy do analizy opinii modeli: WX 3200, PMI 2000, P3000I oraz najpopularniejszego agregatu – wariant PX 4000 AVR. Zapraszamy do lektury.

Pramac – co to za firma?

Nazwa Pramac nie wskazuje jasno, co to za firma i z kim mamy do czynienia. Jest to wrocławska spółka, która produkuje silniki i prądnice. Średnia 12 ocen w sekcji Opinie Google wynosi 4.9. Zadowoleni klienci wspominają w opiniach o wysokiej jakości sprzętów, doświadczonej kadrze i świetnym poziomie serwisu. Przewaga wysokich ocen jasno wskazuje, co to za firma – bardzo dobra.

Pramac PX 4000 AVR – opinie o najpopularniejszym agregacie 

Model PX 400 AVR nie bez powodu znajduje się w topce najpopularniejszych agregatów. Świadczą o tym choćby opinie zadowolonych użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup. Najczęściej w opiniach przewija się wzmianka o solidności wykonania sprzętu PX 400 AVR, ocenianej na najwyższy poziom. 

Ponadto agregat PX 400 AVR jest łatwy w użyciu i dobrze spełnia swoją funkcję. Dzięki dużym kołom zwiększa się jego mobilność, szczególnie gdy jest w pełni zatankowany. Sprzęt wyróżnia jego funkcjonalność i cichy tryb pracy. Jak wskazuje jedna z opinii – PX 400 AVR świetnie zdał testy obciążeniowe. Wniosek ogólny? Super sprzęt w korzystnej cenie.

Pramac wx 3200 – opinie 

W przypadku Pramac WX 3200 znajdziemy wysoką średnią ocen, chociażby na Allegro. Opinie użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup tego agregatu, wynoszą 4.9. Powtarzają się komentarze o wysokiej jakości wykonania i kompatybilności. Działa za pierwszym pociągnięciem. 

Opinie wyróżniają równomierną pracę silnika, który zwalnia po odłączeniu obciążenia. Dzięki temu oszczędza paliwo. Model WX 3200 jest lekki i prosty w obsłudze. Jedyne zastrzeżenie, jakie pojawia się w opiniach, zwraca uwagę na brak instrukcji obsługi w opakowaniu. To może stanowić utrudnienie dla niewprawionej osoby.

Pramac wx 3200 – opinia na Ceneo

Pramac pmi 2000 – opinie 

Co mówią opinie o Pramac PMI 2000? Sprawdźmy. Model PMI 2000 łączy w sobie stabilne napięcie przy cichej pracy i mniejszym zużyciu paliwa. Posiada falowniki Powermate, które stabilizują moce zasilania i wyjściową, zapewniając wysoką wydajność. 

W sytuacji niskiego poziomu oleju Pramac PMI 2000 zabezpieczy silnik, aby nie uległ uszkodzeniu. Bez trudu go przetransportujesz – posiada poręczny uchwyt. Opinie zadowolonych klientów tylko utwierdzają w tym, że pracujemy ze sprzętem dobrego producenta.

Pramac p3000i – opinie 

Przyjrzyjmy się modelowi P3000I, zbierającemu równie dobre opinie, jak reszta wariantów. Agregat jest lekki i funkcjonalny w pracy za sprawą wygodnego panelu sterowania. Pramac P3000I przeznaczony do intensywnej pracy (rolnictwo lub przemysł) jednocześnie ma funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem czy zbyt wysokim napięciem. Agregat pracuje cicho i wydajnie. 

Zbiornik paliwa, który łatwo napełnić, mieści 4 litry paliwa. Przy niskim poziomie zużycia, model P3000I może pracować nawet 3,5 godzin bez dolewania paliwa. Nie musisz czuwać, by wiedzieć, kiedy zabraknie oleju – czujnik wykryje jego minimalny poziom. Co to za firma? Dbająca o każdy szczegół.

Zima tuż-tuż. Być może warto zainwestować w porządny agregat prądotwórczy, aby oszczędzić sobie nerwów? Dzięki zebraniu opinii o modelach PX 4000 AVR, WX 3200, PMI 2000 i P3000I możecie podjąć decyzję, który sprzęt wybrać. Chętnie przeczytamy – dajcie cynk w komentarzu.

Więcej wpisów

Powiązane artykuły

Najnowsze wpisy

Kredyt hipoteczny krok po kroku: przewodnik dla początkujących i zaawansowanych

W dzisiejszym artykule omówimy temat kredytu hipotecznego krok po kroku. Kredyt hipoteczny to jedno z najważniejszych zobowiązań finansowych, jakie podejmujemy w życiu. Dlatego warto...

Zasady pięknie urządzonego mieszkania według gwiazd: inspiracje, trendy i praktyczne porady

Wiele osób marzy o pięknie urządzonym mieszkaniu, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe i przytulne. Gwiazdy często są inspiracją dla wielu osób,...

Jak zapewnić długowieczność maszyn przemysłowych? Sprawdź usługi Hydro-Dex

Dbanie o maszyny przemysłowe to klucz do ich długowieczności i wydajności. Odkryj, jak regeneracja maszyn przemysłowych w Hydro-Dex może zapewnić niezawodne działanie Twojego sprzętu! Znaczenie...

Chcesz być na bieżąco, śledzić nowości, dostawać info o najlepszych promocjach?

Zostaw swój adres e-mail i wybierz swojego ulubionego producenta narzędzi.
My zadbamy o to abyś był na bieżąco z nowościami, promocjami i ciekawymi tematami z branży.