Rynek elektronarzędzi, czy też urządzeń ogrodniczych jest niezwykle bogaty i spotkamy na nim wiele firm. Różnią się one krajem pochodzenia, oczywiście nazwą, czy też swoją historią, gdyż na tym rynku spotkamy zarówno przedsiębiorstwa z tradycjami sięgającymi początku XX wieku, jak i firmy, które powstały już w XXI wieku, lecz udało im się zaistnieć na tym konkurencyjnym rynku. Przykładem tego jest marka Worx. Co to za firma, kiedy powstała i co mówią o niej opinie?

Worx co to za firma, co to za marka?

Widząc lub słysząc nazwę Worx można sobie zadać w głowie pytanie brzmiące „Co to za marka?” Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to niezwykle młoda marka, która jest de facto amerykańsko-chińska. Połączenie tych dwóch państw może wydawać się dziwne, lecz wynika z tego, że główna siedziba firmy Worx mieści się w Charlotte w stanie Nowa Karolina w Stanach Zjednoczonych. W Państwie Środka z kolei działa fabryka, która zajmuje się produkcją elektronarzędzi i maszyn ogrodniczych sprzedawanych pod marką Worx. Mieści się ona dokładniej w mieście Suzhou, które jest położone we Wschodniej części Chin i długo było największym miastem na świecie niebędącym stolicą kraju.

Sprawdź: Pilarki Echo — opinie, forum, ceny, serwis, części

Takie połączenie wynika z tego, kto założył markę Worx. Powstała ona bowiem z inicjatywy jej obecnego właściciela, czyli przedsiębiorstwa The Positec Tool Corporation, które założono w Suzhou w 1994 roku. Dziesięć lat później stworzono markę Worx, która rozprzestrzeniła się w Stanach Zjednoczonych, a następnie w innych państwach. Po takim zapoznaniu z marką Worx, gdy natrafisz na jej produkt, nie będziesz zastanawiać się co to za firma. 

Worx – opinie

Oczywiście bardzo ważną kwestią w przypadku każdej marki elektronarzędzi czy też urządzeń ogrodniczych jest opinia na jej temat. Niektóre cieszą się lepszą, a inne znane są z produkowania konstrukcji kiepskiej jakości, czy też o złym stosunku jakości do ceny. Jak to więc wygląda w wypadku marki Worx? 

Worx wśród klientów cieszy się naprawdę pozytywnymi opiniami gdy mowa na przykład o kosiarkach, piłach czy podkaszarkach. Chwali się także elektronarzędzia, które są poręczne, a także bardzo uniwersalne. Klienci dobrze mówią również o podejściu firmy do klienta i chwalą to, że Worx oferuje nawet 5-letnią gwarancje, czym pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji. 

Sprawdź: Husqvarna 445 – dane techniczne, cena, wady, opinie, forum 

Kosiarki Worx – opinie

Jedne z najbardziej popularnych urządzeń, które są sprzedawane przez firmę Worx to kosiarki. Gdy tematem są kosiarki Worx opinie wyróżniają przede wszystkim roboty koszące, które mogą automatycznie skosić trawnik praktycznie bez naszej ingerencji. Dobrze ocenia się w tej kwestii trwałość oraz jakość kosiarek Worx, a także prostotę ich obsługi. Jedną z wad są oczywiście ceny, które są dosyć wysokie w wypadku praktycznie wszystkich urządzeń i elektronarzędzi marki Worx. 

Worx Landroid m500 opinie

Jednym z najpopularniejszych urządzeń marki Worx jest Worx Landroid M500. Jest to automatyczna kosiarka, która jest w stanie regularnie podkaszać trawniki, których obszar wynosi do 500 m2. Dotyczące kosiarki Worx Landroid M500 opinie mówią między innymi o dobrym czasie pracy urządzenia, które może bez ładowania działać do 60 minut. Użytkownicy chwalą moc kosiarki, jej wytrzymałość, czy też łatwość instalacji stacji dokującej. 

Źródło: www.castorama.pl

Worx Landroid l2000 opinie

Inny robot koszący to Worx Landroid L2000. Gdy spojrzymy na to, jakie są dotyczące modelu Worx Landroid L2000 opinie, to większość osób chwali jego dużą moc, dzięki której może on nawet podjechać pod wzniesienia, a także skutecznie pozwala na skoszenie dużych trawników. Zdarzają się jednak opinie negatywne, które mowią o tym, że kosiarka uległa pierwszej awarii już po miesiącu, a druga nastąpiła już dzień po powrocie z serwisu.

Kosiarka samojezdna Worx s300i 20 v opinie

Kolejna odmiana robotów koszących, to kosiarka samojezdna Worx S300I 20 V. Jest to robot koszący, który uczy się trawnika i może pracować na obszarze o powierzchni do 300 m2. Przed zakupem warto oczywiście spojrzeć na to, jakie są dotyczące kosiarki samojezdnej Worx S300i 20 V opinie. Te są w dużej większości pozytywne. Największe wady opisywane przez pojedynczych użytkowników to problemy z ładowaniem, a także z jakością serwisu, gdy konieczne są naprawy. 

Elektronarzędzia Worx opinie

Marka Worx to nie tylko kosiarki, ale też elektronarzędzia. Jeśli myślisz nad zakupem elektronarzędzi Worx opinie będą oczywiście bardzo cennym źródłem informacji. Są one świetne dla domowych majsterkowiczów, którzy oczekują sprzętu najwyższej jakości, lecz jeszcze nie w pełni profesjonalnego. W wypadku firm, które wykorzystują narzędzia profesjonalnie, pozytywne opinie są rzadsze, a elektronarzędzia nie są wśród nich bardzo popularne.

Więcej wpisów

Powiązane artykuły

Najnowsze wpisy

Kredyt hipoteczny krok po kroku: przewodnik dla początkujących i zaawansowanych

W dzisiejszym artykule omówimy temat kredytu hipotecznego krok po kroku. Kredyt hipoteczny to jedno z najważniejszych zobowiązań finansowych, jakie podejmujemy w życiu. Dlatego warto...

Zasady pięknie urządzonego mieszkania według gwiazd: inspiracje, trendy i praktyczne porady

Wiele osób marzy o pięknie urządzonym mieszkaniu, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe i przytulne. Gwiazdy często są inspiracją dla wielu osób,...

Jak zapewnić długowieczność maszyn przemysłowych? Sprawdź usługi Hydro-Dex

Dbanie o maszyny przemysłowe to klucz do ich długowieczności i wydajności. Odkryj, jak regeneracja maszyn przemysłowych w Hydro-Dex może zapewnić niezawodne działanie Twojego sprzętu! Znaczenie...

Chcesz być na bieżąco, śledzić nowości, dostawać info o najlepszych promocjach?

Zostaw swój adres e-mail i wybierz swojego ulubionego producenta narzędzi.
My zadbamy o to abyś był na bieżąco z nowościami, promocjami i ciekawymi tematami z branży.